-
Чи може адвокат програти справу?
Читати далі: Чи може адвокат програти справу?Лекало «ідеальності» від клієнта. Чи може адвокат програти справу? Адвокат “повинен” виконувати всі вказівки клієнта – так чи ні та чому Є такі категорї клієнтів – придумав собі, що справу він виграє, якщо надасть свої вказівки адвокату. Адвокат, на думку клієнта, завжди повинен бути згоден із ним, і, не замислюючись, виконувати всі його побажання, у…
-
За яким пунктом статті 23 Закону «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» краще подаватися на відстрочку: за п. 9, чи п. 13?
Читати далі: За яким пунктом статті 23 Закону «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» краще подаватися на відстрочку: за п. 9, чи п. 13?За яким пунктом статті 23 Закону «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» краще подаватися на відстрочку: за п. 9, чи п. 13? До Адвокатського бюро звернувся клієнт, у якого є матір – має інвалідність 1-ї групи. та згідно з Довідкою до акта огляду медико-соціальною експертною комісією «потребує стороннього догляду»; батько – пенсіонер 60+. Клієнт є єдиним…
-
Роз’яснення щодо надання відстрочки за підставою утримання трьох і більше дітей
Читати далі: Роз’яснення щодо надання відстрочки за підставою утримання трьох і більше дітейРОЗ’ЯСНЕННЯ щодо надання відстрочки за підставою утримання трьох і більше дітей Закон і Постанова – яким актом керуватися? Закон передбачає, що право на відстрочку мають жінки та чоловіки, на утриманні яких перебувають троє і більше дітей віком до 18 років. З цієї норми випливає, що мають право на відстрочку одночасно як матір, так і батько…
-
Нововиявлені обставини треба підтвердити належними засобами доказування
Читати далі: Нововиявлені обставини треба підтвердити належними засобами доказуванняНововиявлені обставини треба підтвердити належними засобами доказування Вихідні дані Питання: Клієнт звернувся за правовою допомогою, відповідно до ст. 459 КПК України, для подання до суду виявлених ним новоявлених обставин щодо зловживання слідчим, та подальшого скасування Вироку. Як вважає клієнт, слідчий, допомагаючи водієві автомобілю В. – учаснику ДТП уникнути відповідальності за вчинення цього ДТП, увійшов з…
-
Засуджений та виключений з обліку не підлягає мобілізації
Читати далі: Засуджений та виключений з обліку не підлягає мобілізаціїЗасуджений та виключений з обліку не підлягає мобілізації Розглянемо випадок, коли громадянин був засуджений до позбавлення волі за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину. За Законом, який діяв на момент засудження у 2016 р., він був виключений з військового обліку, саме як такий, що був «раніше засуджений до позбавлення волі за вчинення тяжкого або особливо…
-
Стягнення боргу за борговою розпискою
Читати далі: Стягнення боргу за борговою розпискоюЧи реально повернути грошові кошти за борговою розпискою померлого спадкодавця? 19 листопада 2019 р. Антоном було отримано в борг від приятеля Миколи грошові кошти в сумі 15 000 (п’ятнадцять тисяч) доларів США, що підтверджує Боргова розписка, яку Микола вже декілька років зберігає у себе. Відповідно до Розписки, боржник Антон зобов’язався повернути позику у розмірі 15…
-
Процедура бронювання військовозобов’язаних через портал Дія
Читати далі: Процедура бронювання військовозобов’язаних через портал ДіяПроцедура бронювання військовозобов’язаних через портал Дія Згідно з постановою Кабінету міністрів України «Деякі питання бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час» від 22 листопада 2024 р. № 1332, з 01 грудня 2024 р. бронювання військовозобов’язаних знову відбуватиметься через портал Дія. Водночас усі критично важливі підприємства повинні підтвердити свій статус до 28 лютого 2025 року…
-
Нюанси бронювання працівників критично-важливих підприємств
Читати далі: Нюанси бронювання працівників критично-важливих підприємствНюанси бронювання працівників критично-важливих підприємств Згідно з п. 26 Порядку бронювання, затвердженого постановою КМУ № 1332, у разі відсутності у критично важливого підприємства, критично важливої установи коду згідно з ЄДРПОУ або технічної можливості формування списку засобами Порталу Дія критично важливе підприємство, критично важлива установа подають список до відповідного державного органу, який прийняв рішення про визначення…
-
Скільки часу потрібно пропрацювати для набуття права на бронювання?
Читати далі: Скільки часу потрібно пропрацювати для набуття права на бронювання?Чи є обмеження щодо отримання працівником бронювання, оформленого на роботу після 1 грудня 2024р? Скільки часу потрібно пропрацювати для набуття права на бронювання? У Постанові Кабінету міністрів України від 22.11.2024 № 1332 затверджено порядок бронювання в новій редакції. Зміни набрали чинності 01 грудня 2024 року. За законом, бронювання не залежить від дати прийому людини…
-
Бронювання працівників. Алгоритм дій задля унеможливлення мобілізації працівника критичного підприємства
Читати далі: Бронювання працівників. Алгоритм дій задля унеможливлення мобілізації працівника критичного підприємстваАлгоритм дій задля унеможливлення мобілізації працівника критичного підприємства, який планує отримати відстрочку по бронюванню 1. Оновлення даних та подання на бронь Умовою подання на бронь через портал Дія є попередньо оновлені дані військовозобов’язаного працівника та підтвердження підприємством про належну йому заробітну плату в розмірі не менш ніж 20 тис. грн. за кожен місяць останнього кварталу.…